Kurumsal 2018-10-01T13:16:23+03:00

Dünyanın reklamını yapıyoruz…

Cemil Baskı Çözümleri, 1982 yılında Türkiye’de Dijital Baskı sektörüne ilk adım atan fırmalardan biridir. 8 şubesi, 160 kişilik uzman çalışma ekibiyle her gün binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Cemil Reklam, Cemil Baskı Çözümleri çatısı altında 2003 yılında reklam sektörüne girmiştir.

Cemil Reklam, Açıkhava Reklamcılığı, Araç Giydirme, Tabela Sistemleri, CNC Kesim, Renkli ve Siyah Beyaz Fotokopi, Proje Baskıları, Ciltleme Seçenekleri, Kişiye Özel Promosyon Ürünleri, Multimedya Tanıtım Sistemleri, Kırtasiye Ürünleri ve Tasarım çalışmaları ile geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Cemil Reklam, dinamik kadrosu, teknolojik altyapısı ve baskı malzemelerindeki kalitesi ile kendi sektöründe zirvedeki seçkin şirketlerden biridir. Sağladığı hizmet sonrası zengin ve güncel ürün yelpazesi ile her zaman müşterilerinin tercihi olmuştur.

Cemil Reklam, müşterilerine değer katmasını bilen, onlar için çözüm üreten bir firmadır. Uygun fiyat, uygun ödeme kolaylığı ve zamanında sevkiyat hizmetleri ile kendini diğer firmalardan farklı kılar. Tüm proje ve çalışmalarını müşteri memnuniyetine odaklamıştır. Bugün geldiğimiz nokta için bizimle çalışmayı tercih eden bütün müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.